002001-000
PO BOX 307
- Parcel ID
- 002001-000
- Address
- PO BOX 307
- Owner
- DAVIS GAYLE CHRISTINE TRUST
- Acreage
- 203.50
- Assessed Land
- $945,200
- Assessed Building
- $1,036,900
- Assessed Total
- $1,982,100
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 307
No sales records loaded yet.