43 OCCOM RIDGE
Hartland, VT
Owner
SMITH BENJAMIN
BRITTAN-SMITH LORNA
Assessed Total
$1,613,700
Acreage
189.46
Land
$787,400
Building
$826,300
$/Acre
$8,517
No sales records loaded yet.
189.46 acres · $8,517/acre