002036-000
140 BEST ROAD
- Parcel ID
- 002036-000
- Address
- 140 BEST ROAD
- Owner
- HOISINGTON JEREMIAH PAUL
- Acreage
- 2.00
- Assessed Land
- $150,200
- Assessed Building
- $129,700
- Assessed Total
- $279,900
Sales History
No sales records loaded yet.
140 BEST ROAD
No sales records loaded yet.