002042-000
PO BOX 215
- Parcel ID
- 002042-000
- Address
- PO BOX 215
- Owner
- MELENDY THOMAS & KAREN
- Acreage
- 5.81
- Assessed Land
- $194,100
- Assessed Building
- $204,700
- Assessed Total
- $398,800
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 215
No sales records loaded yet.