003031-000
PO BOX 147
- Parcel ID
- 003031-000
- Address
- PO BOX 147
- Owner
- ABERNETHY DAVID B & JULIE A
- Acreage
- 15.00
- Assessed Land
- $138,000
- Assessed Building
- $229,200
- Assessed Total
- $367,200
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 147
No sales records loaded yet.