003033-000
158 RICE RD
- Parcel ID
- 003033-000
- Address
- 158 RICE RD
- Owner
- WOOD ERIC A & PATRICIA L
- Acreage
- 10.50
- Assessed Land
- $131,000
- Assessed Building
- $260,400
- Assessed Total
- $391,400
Sales History
No sales records loaded yet.
158 RICE RD
No sales records loaded yet.