01-009.000
1850 NEW BOSTON RD
- Parcel ID
- 01-009.000
- Address
- 1850 NEW BOSTON RD
- Owner
- ESSEX MARIANNA T ET AL
- Acreage
- 78.80
- Assessed Land
- $829,900
- Assessed Building
- $565,000
- Assessed Total
- $1,394,900
Sales History
No sales records loaded yet.
1850 NEW BOSTON RD
No sales records loaded yet.