03-005.100
143 CHAPEL HILL RD
- Parcel ID
- 03-005.100
- Address
- 143 CHAPEL HILL RD
- Owner
- GORLA TRUST OF 2022 CATALINA ELISABETH
- Acreage
- 2.00
- Assessed Land
- $140,500
- Assessed Building
- $360,600
- Assessed Total
- $501,100
Sales History
No sales records loaded yet.