1645 BEAVER MEADOW ROAD
Norwich, VT
Owner
GOTTLIEB ALEXANDER R.
Assessed Total
$393,300
Acreage
2.40
Land
$210,700
Building
$182,600
$/Acre
$163,875
No sales records loaded yet.
2.40 acres · $163,875/acre