03-021.000
16 OTIS PLACE
- Parcel ID
- 03-021.000
- Address
- 16 OTIS PLACE
- Owner
- B&B LAND COMPANY LLC
- Acreage
- 21.20
- Assessed Land
- $257,700
- Assessed Building
- $363,100
- Assessed Total
- $620,800
Sales History
No sales records loaded yet.
16 OTIS PLACE
No sales records loaded yet.