03-031.000
3222 BEAVER MEADOW RD
- Parcel ID
- 03-031.000
- Address
- 3222 BEAVER MEADOW RD
- Owner
- BEAVER MEADOW CHAPEL ASSOC
- Acreage
- 0.11
- Assessed Land
- $134,800
- Assessed Building
- $40,900
- Assessed Total
- $175,700
Sales History
No sales records loaded yet.
3222 BEAVER MEADOW RD
No sales records loaded yet.