03-035.000
C/O DEBORAH & MICHAEL JACOBS
- Parcel ID
- 03-035.000
- Address
- C/O DEBORAH & MICHAEL JACOBS
- Owner
- CRR BERRY LLC
- Acreage
- 58.00
- Assessed Land
- $362,100
- Assessed Building
- $162,600
- Assessed Total
- $524,700
Sales History
No sales records loaded yet.
C/O DEBORAH & MICHAEL JACOBS
No sales records loaded yet.