04-021.000
38 BIRCH HILL LN
- Parcel ID
- 04-021.000
- Address
- 38 BIRCH HILL LN
- Owner
- HUNTER DAVID SCOTT
- Acreage
- 10.00
- Assessed Land
- $192,700
- Assessed Building
- $636,600
- Assessed Total
- $829,300
Sales History
No sales records loaded yet.
38 BIRCH HILL LN
No sales records loaded yet.