04-023.000
1470 TURNPIKE RD
- Parcel ID
- 04-023.000
- Address
- 1470 TURNPIKE RD
- Owner
- TROTTIER ANDREW J
- Acreage
- 20.80
- Assessed Land
- $237,100
- Assessed Building
- $670,800
- Assessed Total
- $907,900
Sales History
No sales records loaded yet.
1470 TURNPIKE RD
No sales records loaded yet.