04-027.000
32 BRAMBLE LA
- Parcel ID
- 04-027.000
- Address
- 32 BRAMBLE LA
- Owner
- WARD TRUST KAREN
- Acreage
- 5.50
- Assessed Land
- $170,400
- Assessed Building
- $703,500
- Assessed Total
- $873,900
Sales History
No sales records loaded yet.
32 BRAMBLE LA
No sales records loaded yet.