04-032.410
PO BOX 334
- Parcel ID
- 04-032.410
- Address
- PO BOX 334
- Owner
- PHILIPS NANCY M REV TRUST
- Acreage
- 37.40
- Assessed Land
- $358,400
- Assessed Building
- $450,200
- Assessed Total
- $808,600
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 334
No sales records loaded yet.