04-040.000
PO BOX 108
- Parcel ID
- 04-040.000
- Address
- PO BOX 108
- Owner
- BOKUM NORRIS H
- Acreage
- 10.00
- Assessed Land
- $188,300
- Assessed Building
- $367,300
- Assessed Total
- $555,600
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 108
No sales records loaded yet.