819-HOLTON ST
Norwich, VT
Owner
WOTRING EARNEST
WOTRING JU-YOUNG
Assessed Total
$1,644,600
Acreage
60.25
Land
$760,000
Building
$884,600
$/Acre
$27,296
No sales records loaded yet.
60.25 acres · $27,296/acre