05-002.200
35 DOC HARDY LANE
- Parcel ID
- 05-002.200
- Address
- 35 DOC HARDY LANE
- Owner
- MILLARD WILLIAM J
- Acreage
- 2.30
- Assessed Land
- $147,800
- Assessed Building
- $560,000
- Assessed Total
- $707,800
Sales History
No sales records loaded yet.
35 DOC HARDY LANE
No sales records loaded yet.