05-004.100
26 SO MAIN ST APT 1
- Parcel ID
- 05-004.100
- Address
- 26 SO MAIN ST APT 1
- Owner
- SEYMOUR SANDRA E.
- Acreage
- 17.55
- Assessed Land
- $215,500
- Assessed Building
- $304,600
- Assessed Total
- $520,100
Sales History
No sales records loaded yet.
26 SO MAIN ST APT 1
No sales records loaded yet.