05-013.000
1302 NEW BOSTON RD.
- Parcel ID
- 05-013.000
- Address
- 1302 NEW BOSTON RD.
- Owner
- DENNIS REV LIVING TRUST
- Acreage
- 2.50
- Assessed Land
- $144,300
- Assessed Building
- $303,500
- Assessed Total
- $447,800
Sales History
No sales records loaded yet.
1302 NEW BOSTON RD.
No sales records loaded yet.