05-021.000
49 NORFORD LAKE ROAD
- Parcel ID
- 05-021.000
- Address
- 49 NORFORD LAKE ROAD
- Owner
- SHEPARD DANIEL M
- Acreage
- 9.00
- Assessed Land
- $250,000
- Assessed Building
- $519,100
- Assessed Total
- $769,100
Sales History
No sales records loaded yet.
49 NORFORD LAKE ROAD
No sales records loaded yet.