N14005.R
282 S MAIN ST
- Parcel ID
- N14005.R
- Address
- 282 S MAIN ST
- Owner
- R.L. VALLEE INC
- Acreage
- 0.96
- Assessed Land
- $265,000
- Assessed Building
- $1,006,700
- Assessed Total
- $1,271,700
Sales History
No sales records loaded yet.
282 S MAIN ST
No sales records loaded yet.