Sharon, VT
N14180.R
PO BOX 250
N14180.R
PO BOX 250
Parcel ID
N14180.R
Address
PO BOX 250
Owner
SHARON TOWN OF
Acreage
4.29
Assessed Land
$96,900
Assessed Building
$125,400
Assessed Total
$222,300
Sales History
No sales records loaded yet.