R01060.L1
73 BULLARD LN
- Parcel ID
- R01060.L1
- Address
- 73 BULLARD LN
- Owner
- BULLARD ALTON E (LIFE ESTATE)
- Acreage
- 1.38
- Assessed Land
- $70,000
- Assessed Building
- $41,800
- Assessed Total
- $111,800
Sales History
No sales records loaded yet.
73 BULLARD LN
No sales records loaded yet.