R01060.L5
115 HILLINGER LANE
- Parcel ID
- R01060.L5
- Address
- 115 HILLINGER LANE
- Owner
- DENEEN DANIEL R
- Acreage
- 2.30
- Assessed Land
- $71,500
- Assessed Building
- $118,000
- Assessed Total
- $189,500
Sales History
No sales records loaded yet.
115 HILLINGER LANE
No sales records loaded yet.