R01114.R
1248 BEAVER MEADOW RD
- Parcel ID
- R01114.R
- Address
- 1248 BEAVER MEADOW RD
- Owner
- PATTON RONALD A & BETH L
- Acreage
- 10.00
- Assessed Land
- $140,000
- Assessed Building
- $181,700
- Assessed Total
- $321,700
Sales History
No sales records loaded yet.
1248 BEAVER MEADOW RD
No sales records loaded yet.