R01528.L
235 O'DONNELL FARM RD
- Parcel ID
- R01528.L
- Address
- 235 O'DONNELL FARM RD
- Owner
- RODIS KAREN S B
- Acreage
- 15.20
- Assessed Land
- $138,900
- Assessed Building
- $251,800
- Assessed Total
- $390,700
Sales History
No sales records loaded yet.
235 O'DONNELL FARM RD
No sales records loaded yet.