R02024.L
209 VT RT 132
- Parcel ID
- R02024.L
- Address
- 209 VT RT 132
- Owner
- DONAHUE BARBARA J (LIFE ESTATE)
- Acreage
- 33.00
- Assessed Land
- $63,600
- Assessed Building
- $97,900
- Assessed Total
- $161,500
Sales History
No sales records loaded yet.
209 VT RT 132
No sales records loaded yet.