R02032.R
326 VT RT 132
- Parcel ID
- R02032.R
- Address
- 326 VT RT 132
- Owner
- POTTER DALE E & JOAN E
- Acreage
- 1.25
- Assessed Land
- $55,000
- Assessed Building
- $87,800
- Assessed Total
- $142,800
Sales History
No sales records loaded yet.
326 VT RT 132
No sales records loaded yet.