R02170.RL
164 RAYMOND RD
- Parcel ID
- R02170.RL
- Address
- 164 RAYMOND RD
- Owner
- RAYMOND STEPHEN D
- Acreage
- 78.50
- Assessed Land
- $224,500
- Assessed Building
- $91,100
- Assessed Total
- $315,600
Sales History
No sales records loaded yet.
164 RAYMOND RD
No sales records loaded yet.