R02325.R2
224 MUIR RD
- Parcel ID
- R02325.R2
- Address
- 224 MUIR RD
- Owner
- FOSS ROBERT DWAYNE REVOCABLE TRUST
- Acreage
- 54.50
- Assessed Land
- $265,500
- Assessed Building
- $452,300
- Assessed Total
- $717,800
Sales History
No sales records loaded yet.
224 MUIR RD
No sales records loaded yet.