01.155
155 VT ROUTE 132
- Parcel ID
- 01.155
- Address
- 155 VT ROUTE 132
- Owner
- BENJAMIN CALVIN G JR
- Acreage
- 1.14
- Assessed Land
- $62,800
- Assessed Building
- $77,700
- Assessed Total
- $140,500
Sales History
No sales records loaded yet.
155 VT ROUTE 132
No sales records loaded yet.