01.232
PO BOX 100
- Parcel ID
- 01.232
- Address
- PO BOX 100
- Owner
- STRAFFORD HISTORICAL SOCIETY
- Acreage
- 0.43
- Assessed Land
- $92,600
- Assessed Building
- $174,500
- Assessed Total
- $267,100
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 100
No sales records loaded yet.