01.260
206 VT RTE 132
- Parcel ID
- 01.260
- Address
- 206 VT RTE 132
- Owner
- MACLAY REV TRST RODERICK J
- Acreage
- 38.20
- Assessed Land
- $215,400
- Assessed Building
- $295,700
- Assessed Total
- $511,100
Sales History
No sales records loaded yet.
206 VT RTE 132
No sales records loaded yet.