02.087
87 JUSTIN MORRILL MEM HWY
- Parcel ID
- 02.087
- Address
- 87 JUSTIN MORRILL MEM HWY
- Owner
- HARE BRYNN
- Acreage
- 7.38
- Assessed Land
- $141,600
- Assessed Building
- $284,500
- Assessed Total
- $426,100
Sales History
No sales records loaded yet.
87 JUSTIN MORRILL MEM HWY
No sales records loaded yet.