02.207
207 JUSTIN MORRILL HWY
- Parcel ID
- 02.207
- Address
- 207 JUSTIN MORRILL HWY
- Owner
- LOPEZ LINEHAN RAUL
- Acreage
- 1.46
- Assessed Land
- $112,500
- Assessed Building
- $196,200
- Assessed Total
- $308,700
Sales History
No sales records loaded yet.
207 JUSTIN MORRILL HWY
No sales records loaded yet.