02.241
PO BOX 208
- Parcel ID
- 02.241
- Address
- PO BOX 208
- Owner
- STRAFFORD FIREMAN'S ASSOCIATION
- Acreage
- 2.00
- Assessed Land
- $80,000
- Assessed Building
- $192,200
- Assessed Total
- $272,200
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 208
No sales records loaded yet.