03.072
20 POWELL RD
- Parcel ID
- 03.072
- Address
- 20 POWELL RD
- Owner
- PODUNK RIDGE FARM HOMEOWNERS ASSOC
- Acreage
- 60.00
- Assessed Land
- $144,400
- Assessed Building
- $7,500
- Assessed Total
- $151,900
Sales History
No sales records loaded yet.
20 POWELL RD
No sales records loaded yet.