03.107
1885 MILLER POND RD
- Parcel ID
- 03.107
- Address
- 1885 MILLER POND RD
- Owner
- WEENE-WIELER BONNA
- Acreage
- 10.00
- Assessed Land
- $105,100
- Assessed Building
- $123,300
- Assessed Total
- $228,400
Sales History
No sales records loaded yet.
1885 MILLER POND RD
No sales records loaded yet.