03.222
3032 MILLER POND RD
- Parcel ID
- 03.222
- Address
- 3032 MILLER POND RD
- Owner
- PERO RAY ET AL
- Acreage
- 175.18
- Assessed Land
- $310,400
- Assessed Building
- $112,300
- Assessed Total
- $422,700
Sales History
No sales records loaded yet.
3032 MILLER POND RD
No sales records loaded yet.