03.310
3884 MILLER POND RD
- Parcel ID
- 03.310
- Address
- 3884 MILLER POND RD
- Owner
- STONE ROBERT W
- Acreage
- 6.51
- Assessed Land
- $90,600
- Assessed Building
- $33,600
- Assessed Total
- $124,200
Sales History
No sales records loaded yet.
3884 MILLER POND RD
No sales records loaded yet.