Strafford, VT
03.352
PO BOX 93
03.352
PO BOX 93
Parcel ID
03.352
Address
PO BOX 93
Owner
GIOVANNA GAYLE
Acreage
26.00
Assessed Land
$100,600
Assessed Building
$9,500
Assessed Total
$110,100
Sales History
No sales records loaded yet.