0P0004.08
1584 DOTHAN ROAD
- Parcel ID
- 0P0004.08
- Address
- 1584 DOTHAN ROAD
- Owner
- KEMON KENNETH S
- Acreage
- 11.90
- Assessed Land
- $441,450
- Assessed Building
- $96,200
- Assessed Total
- $537,650
Sales History
No sales records loaded yet.
1584 DOTHAN ROAD
No sales records loaded yet.