0SA002.16
287 WEST FAIRLEE ROAD
- Parcel ID
- 0SA002.16
- Address
- 287 WEST FAIRLEE ROAD
- Owner
- GAGE SALLY
- Acreage
- 1.72
- Assessed Land
- $79,360
- Assessed Building
- $124,130
- Assessed Total
- $203,490
Sales History
No sales records loaded yet.
287 WEST FAIRLEE ROAD
No sales records loaded yet.