0SA002.18.3
PO BOX 185
- Parcel ID
- 0SA002.18.3
- Address
- PO BOX 185
- Owner
- PROTZMAN TODD A
- Acreage
- 2.04
- Assessed Land
- $81,200
- Assessed Building
- $217,040
- Assessed Total
- $298,240
Sales History
No sales records loaded yet.
PO BOX 185
No sales records loaded yet.