0SA002.24
14 WEST FAIRLEE ROAD
- Parcel ID
- 0SA002.24
- Address
- 14 WEST FAIRLEE ROAD
- Owner
- HASSELTINE GEORGE H REVOCABLE TRUST
- Acreage
- 0.55
- Assessed Land
- $94,150
- Assessed Building
- $91,160
- Assessed Total
- $185,310
Sales History
No sales records loaded yet.
14 WEST FAIRLEE ROAD
No sales records loaded yet.