Thetford, VT
0SA003.08
PO BOX 147
0SA003.08
PO BOX 147
Parcel ID
0SA003.08
Address
PO BOX 147
Owner
BOYCE SEAN M
Acreage
0.18
Assessed Land
$70,300
Assessed Building
$135,610
Assessed Total
$205,910
Sales History
No sales records loaded yet.