Thetford, VT
0SA003.23
PO BOX 231
0SA003.23
PO BOX 231
Parcel ID
0SA003.23
Address
PO BOX 231
Owner
COLE CHARLES N
Acreage
1.20
Assessed Land
$87,620
Assessed Building
$359,350
Assessed Total
$446,970
Sales History
No sales records loaded yet.