0SA003.40
17 KENDALL ROAD
- Parcel ID
- 0SA003.40
- Address
- 17 KENDALL ROAD
- Owner
- WILLEY JOHN W
- Acreage
- 2.00
- Assessed Land
- $114,000
- Assessed Building
- $148,200
- Assessed Total
- $262,200
Sales History
No sales records loaded yet.
17 KENDALL ROAD
No sales records loaded yet.